Dakar 2017
Roboforex is an official sponsor
of "Starikovich-Heskes Team"
at the Dakar 2017
Головна / Умови / Термінал MetaTrader5 (MT5) / MQL5 Сигнали
Поставити запитання
Не знайшли потрібну вам інформацію? Поставте своє питання і отримаєте відповідь online!
Увійти в чат
Або введіть ваш номер телефону в формі нижче і ми перетелефонуємо вам прямо зараз.
Перетелефонувати

Як використовувати MQL5 Сигнали

Сервіс MQL5 Сигнали - це відмінна можливість для будь-якого трейдера збільшити свій прибуток, копіюючи угоди інших успішних трейдерів. Ви підключаєтеся до постачальників торговельних сигналів і повторюєте все їх прибуткові угоди. Вам досить вибрати постачальника сигналів і підключитися до нього, після чого термінал автоматично буде повторювати його торговельні операції. Ризик потрапити на неблагонадійного провайдера сигналів мінімальний, адже всі вони проходять перевірку, і якщо протягом місяця претендентом були показані негативні показники, то він просто перестає потрапляти до підписки.

У MetaTrader5 застосування торговельних сигналів максимально доступно і спрощено для того, щоб даним сервісом зміг користуватися навіть початківець трейдер. Майже абсолютна автоматизація, без заповнення різних паперів, договорів та ручного управління. Сервіс вигідний і тим, хто користується сигналами, і тим, хто їх продає. Користувач всього лише підписується на сигнали обраного постачальника, а бажаючий продавати свої сигнали просто встановлює ціну на підписку і кожен місяць отримує фіксований дохід від клієнтів всередині системи. Купівля-продаж торгових сигналів максимально спрощується завдяки використанню безлічі платіжних систем.

Як підписуватися на торгові сигнали?

Щоб підписатися на торговий сигнал, для початку у вас повинен бути обліковий запис на MQL5.community, якщо його немає, то зареєструватися можна тут: https://login.mql5.com/ru/auth_register. Логін і пароль облікового запису необхідно вказати у терміналі в меню "Сервіс - Параметри - вкладка Community".

Потім вам буде доступний список сигналів, з яких ви можете вибрати собі найбільш підходящий. Зробити це можна або в розділі "Сигнали" на сайті MQL5.community, або в терміналі на панелі "Інструменти", вибравши вкладку "Сигнали".

Щоб детальніше ознайомитися з сигналом, потрібно двічі клацнути на ньому.

Якщо показники роботи сигналу вас влаштовують, то ви натискаєте кнопку "Підписатись" і у вікні, що зявилося, підтверджуєте підписку.

Тепер, коли ви підписались на сигнал, вам слід налаштувати роботу терміналу, інакше торгові операції просто не будуть копіюватися на ваш рахунок. У меню "Сервіс-Параметри" перейдіть на вкладку "Сигнали" і поставте відмітку навпроти пунктів «Дозволити підписку на отримання сигналів» і «Прийняти правила використання сервісу "Сигнали"».

Після цього ваш рахунок буде синхронізовано з рахунком провайдера сигналів і його торговельні операції будуть копіюватися вам. Якщо ви хочете, щоб накази Stop Loss і Take Profit провайдера також переносилися на ваш рахунок, то активуйте відповідну опцію.