Dakar 2017
Roboforex is an official sponsor
of "Starikovich-Heskes Team"
at the Dakar 2017
Головна / Умови / Термінал MetaTrader5 (MT5) / Інші додатки Market
Поставити запитання
Не знайшли потрібну вам інформацію? Поставте своє питання і отримаєте відповідь online!
Увійти в чат
Або введіть ваш номер телефону в формі нижче і ми перетелефонуємо вам прямо зараз.
Перетелефонувати

Інші продукти для MetaTrader5 від MQL5.com

Індикатори

В розділі маркета Індикатори представлено близько 100 самих різних авторських технічних форекс-індикаторів. Ціна знаходиться в постійному русі, а для прибуткової торгівлі трейдеру необхідно успішно прогнозувати цей рух наперед. Індикатори відобразять трейдеру поточну динаміку ціни валютної пари та стануть незамінними помічниками при аналізі ринку та при прийнятті торговельних рішень.

Як доповнення до індивідуальної торгової стратегії в маркеті можна вибрати індикатори, відповідні параметрам такої стратегії:

  • Форекс-індикатори тренда: S2 Trend At Wavelet, Trend Eye та ін.
  • Свічкові форекс-індикатори: Japanese Candlesticks, Quest Candlestick Pattern Indicator, Pin Bar, Soldiers Crows та ін.
  • Фрактальні форекс-індикатори: ROMAN5 Fractals TS Indicator, FiboFractalsHL, FractalsPowerCalculator та ін.
  • Осцилятори (визначають стан перекупленності і перепроданності): Volume-Weighted Moving Average (VW-MA), Moving Average Convergence Divergence, MA Multicurrency Indicator, Modified Accelerator Oscillator ті ін.
  • Індикатори настроїв і обсягу ринку: HL D1 Move, Traders Dynamic Index та ін.

Для трейдерів-початківців підійде легкий у використанні індикатор VIP Dynamic Support / Resistance, який автоматично визначає рівні купівель і продажів у каналі. Індикатор ZoneSession допоможе визначитися, яка з торгових сесій є найбільш результативною. Він розділяє торгові сесії по годинах, які відображаються на графіку зонами різної кольорової гами. Індикатор TradeZones відобразить на графіку зони торгівлі для «биків» і «ведмедів».

Індикатор Zone Session

Панелі

В розділі Панелі можна ознайомитись та придбати скрипти у вигляді інформаційних вікон, що налаштовуються з набором кнопок, закріплених за часто використовуваними командами. У маркеті запропоновано 13 панелей різних скриптів, призначених для одноразового виконання команд:

  • Скрипти на закриття позицій: One Click Close, PositionGroupClose.
  • Скрипти для хвильової розмітки: AutoElliottWaveMaker, ElliottWaveMaker.
  • Скрипты для определения уровня рисков: Risk Monitor.
  • Скрипти для управління основними наказами (Buy, Sell, BuyStop, BuyLimit, SellStop, SellLimit, Close, Delete, Modify, Trailing Stop): група панелей VirtualTradePad, StopTopProfit та інші.

Панель Scalper Pad

Бібліотеки

За допомогою бібліотеки LibCustomChart, яка розташована в розділі Бібліотеки, можна самостійно створити індикатори та експерти за своїм торговим параметрами, для конкретних цілей індивідуальної торгової стратегії. Дана бібліотека доступна для розуміння простому користувачеві, знайомому з мовою програмування.

Бібліотека LibCustomChart

Утиліта Support Vector Machine Learning більше підійде для професійних програмістів.

Утиліта Support Vector Machine Learning

Аналізатори

Представлені в цьому розділі маркету аналізатори та скрипти допоможуть трейдеру в автоматичному режимі проаналізувати загальну кількість відкритих позицій у вигляді торгового звіту по здійсненим або відкритим операціях та співвіднести його з мані-менеджментом по депозиту; провести послідовний аналіз по динаміці валютної пари, що торгується; експортувати та видавати в вигляді закінчених сигналів поточні значення різних індикаторів і осциляторів; розрахувати тикові обсяги та багато іншого.

Аналізатор Account Quick Report

Утиліти

В розділі Утиліти представлені різні комп'ютерні програми (скрипти), які допоможуть трейдеру швидко налаштувати найбільш вигідні для прибуткової торгівлі параметри в будь-якому інструменті, який прикріплений до торгового терміналу.

Clock TimeZone визначить час в різних містах світу, центрах біржової торгівлі, що допоможе вчасно підготуватися до торгівлі в певну торговельну сесію або не плутатися в тимчасових інтервалах під час виходу важливих новин. Також він показує час GMT, від якого можна правильно розрахувати будь-який часовий пояс.

Утиліта Clock TimeZone
 

Значно заощадить час і кошти трейдера скрипт Compare Quote and Spread, який допоможе автоматично порівняти котирування і спреди різних брокерів і знайти брокера з найоптимальнішими умовами торгівлі.

Informer складе звіти про стан торгового рахунку, відкритих позиціях і останніх угодах за визначений час з угрупованням по валютним парам. Такий звіт надсилається на пошту трейдеру з періодичністю, яка налаштована ним самим.

Будь-яка утиліта, представлена в MQL5 Market, допоможе трейдеру не втрачати часу на дрібницях, які хоч і не становлять основу трейдингу, але їх присутність є невід'ємною його частиною.