Dakar 2017
Roboforex is an official sponsor
of "Starikovich-Heskes Team"
at the Dakar 2017
Головна / Умови / Калькулятор трейдера
Поставити запитання
Не знайшли потрібну вам інформацію? Поставте своє питання і отримаєте відповідь online!
Увійти в чат
Або введіть ваш номер телефону в формі нижче і ми перетелефонуємо вам прямо зараз.
Перетелефонувати

Калькулятор форекс-трейдера

Інструмент Лот Плече Валюта  
Калькулятор Форекс - це дуже зручний та ефективний інструмент. Завдяки ньому можна швидко розрахувати вартість пункту, розмір маржі, дізнатися спред і своп. Калькулятор володіє тією перевагою, що всі параметри рахунку вже закладені в ньому, тому Вам не потрібно вручну прораховувати всі параметри, ризикуючи помилитися.

Користуватися калькулятором досить просто. Достатньо вибрати торговий інструмент, з яким Ви працюєте, розмір лоту, кредитного плеча і валюту. Натиснувши після цього кнопку "Розрахувати", Ви побачите результат: розмір контракту, вартість пункту, спред, своп шорт і своп лонг, маржу. Інструмент відмінно підійде як новачкам, так і тим, хто давно торгує на форекс.

Калькулятор трейдера відмінно економить час тим, хто торгує на великій кількості валютних пар. Тепер немає потреби по кожній валютній парі вести записи, адже перерахунок всіх даних виконується автоматично, за долі секунди і без помилок. Вартість пункту по торговим інструментам розраховується на основі їх поточного курсу.