Dakar 2017
Roboforex is an official sponsor
of "Starikovich-Heskes Team"
at the Dakar 2017
Головна / Умови / Термінал cTrader / Особливості cTrader
Поставити запитання
Не знайшли потрібну вам інформацію? Поставте своє питання і отримаєте відповідь online!
Увійти в чат
Або введіть ваш номер телефону в формі нижче і ми перетелефонуємо вам прямо зараз.
Перетелефонувати

Особливості платформи cTrader

Термінал cTrader має багато зручних особливостей. Використання проксі-сервера дає кожному трейдеру можливість підключення і роботи практично з будь-якої точки світу. Розробники платформи подбали про універсальність свого продукту і вбудували в нього багатомовну підтримку на 14 мовах.

Швидкісна торгівля

Відкриття ордерів можливо прямо з вікна графіків котирувань, а час виконання наказів становить близько секунди, що дозволяє укладати торгові операції в точно обраний момент часу і широко використовувати в роботі торгових роботів. Цьому сприяє також розміщення серверів на одному майданчику з більшістю агрегаторів котирувань і постачальників ліквідності, тим самим скорочуючи до мінімуму затримки при обміні даними в процесі торгівлі.

Стакан цін з глибиною ринку

Стакан цін cTrader відображає повний набір котирувань від постачальників ліквідності, що дають разом з високою ліквідністю, асинхронними спотовими цінами і малим часом затримок виконання мінімально можливий спред по всім торговим інструментам.

Графічний аналіз

Розробка функціоналу графіків платформи велася на основі побажань трейдерів, тому у вікні кожного графіка доступні всі необхідні для роботи інструменти. У бібліотеку платформи cTrader завбачливо закладені найбільш популярні індикатори і осцилятори, які в міру необхідності можна комбінувати, модифікувати або розробляти власні торгові скрипти. Тайм-фрейми графіків розбиті на 14 стандартних періодів, тим самим забезпечуючи запити будь-яких, навіть самих вимогливих, трейдерів.

ChartShots

Функція ChartShots дає можливість в два кліка мишки відіслати знімок графіка з усіма параметрами та об'єктами, на ньому розташованими (індикатори, масштаб, схема кольорів) в більшість відомих соціальних мереж, включаючи Twitter, Facebook або, наприклад, в авторський блог власника термінала.

ChartCasts

Функція ChartCasts дозволяє експортувати знімок графіка і вбудовувати його в сайт або блог "наживо". Це означає, що користувачі зможуть змінювати відображення графіка у своєму браузері за своїм смаком, при цьому вихідна картинка залишається в первісному вигляді - ідеальний варіант для обміну досвідом або наочного обговорення поточної торговельної ситуації на ринку.

Автоматичне оновлення і підтримка

Кожен запуск платформи починається з процедури її автоматичного оновлення, що завжди гарантує користувачеві можливість роботи з останньою версією клієнтського терміналу. Також в інтерфейс cTrader включена опція відправки повідомлень творцям продукту, що дає користувачам можливість безпосередньо висловлювати думки та зауваження з приводу роботи програми, а її розробникам - оперативно реагувати на побажання трейдерів і модернізувати термінал у відповідності з ними.

У числі додаткових можливостей в терміналі cTrader реалізовані:

  • Швидке перемикання між реальними і демо-рахунками.
  • Підтримка рахунків з різними базовими валютами.
  • Функція створення списку валют користувача для швидкого доступу.
  • Відкриття графіка в окремому вікні з повним збереженням функціоналу.
  • Створення та збереження шаблонів для графіків.
  • Довідкова інформація про час відкриття та закриття торгових сесій на основних торгових світових майданчиках.