Dakar 2017
Roboforex is an official sponsor
of "Starikovich-Heskes Team"
at the Dakar 2017
Головна / Початківцю / Підручник з MetaTrader4
Поставити запитання
Не знайшли потрібну вам інформацію? Поставте своє питання і отримаєте відповідь online!
Увійти в чат
Або введіть ваш номер телефону в формі нижче і ми перетелефонуємо вам прямо зараз.
Перетелефонувати

Підручник з MetaTrader4

Даний посібник по MetaTrader4 – це справжній путівник новачка у світі Форекс. Доступно та зрозуміло викладені уроки, а також зручна структура матеріалу будуть допомагати Вашому швидкому становленню на Форексі і, відповідно, збільшенню заробітків. Буде корисний посібник і досвідченим трейдерам, які хочуть уточнити яку-небудь деталь або удосконалити свої навички роботи з терміналом. 

Ми зручно сконструювали матеріал підручника, представивши його у вигляді 11 уроків, в кожному з яких викладений окремий аспект роботи з терміналом MetaTrader4.

Урок 1. Як встановити термінал? - покаже весь процес встановлення терміналу від завантаження з сайту до відкриття рахунку. 

Урок 2. Форекс котирування - як ефективно провести Форекс-аналіз по поточним котируванням. 

Урок 3. Види графіків: лінійний, бари, японські свічки - навчить Вас легко на швидко виконувати графічний аналіз ринку. 

Урок 4. Як відкрити та закрити позицію? - як позпочати торгівлю на валютному ринку і якими способами можна закрити свою позицію, щоб залишитись з прибутком. 

Урок 5. Як виставити Stop Loss і Take Profit? - допоможе Вам уникнути значних втрат на Форексі і вчасно зняти прибуток. 

Урок 6. Як виставляти та змінювати відкладені ордери?  - завдяки цьому уроку Ви будете знати, як працювати з відкладеними ордерами, щоб не знаходитись весь день біля монітору і не чекати, поки ціна досягне необхідного рівня. 

Урок 7. Як встановити трейлінг стоп? - покаже, як автоматично встановити StopLoss, тим самим знизивши Ваші ризики. 

Урок 8. Що таке індикатори  і як їх використовувати? - для чого трейдери використовують у своїй роботі індикатори і як накласти індикатор на графік, щоб він давав Вам сигнали про завершення операцій. 

Урок 9. Як використовувати торгового радника (робота)? - навчить Вас застосовувати в своїй роботі торгових роботів, які автоматизують багато повтюрюваних дій в роботі трейдера і самі визначають найбільш сприятливі моменти для відкриття та закриття позицій. 

Урок 10. Що таке MQL4 і як його використовувати? - покаже Вам перші кроки для створення свого власного радника в торговому терміналі MetaTrader4. Ви дізнаєтесь, як в редакторі MetaQuotes Language створити свою програму і потім запустити її в терміналі.