Dakar 2017
Roboforex is an official sponsor
of "Starikovich-Heskes Team"
at the Dakar 2017
Головна / Аналітика / Інструкція з використання економічного календаря
Поставити запитання
Не знайшли потрібну вам інформацію? Поставте своє питання і отримаєте відповідь online!
Увійти в чат
Або введіть ваш номер телефону в формі нижче і ми перетелефонуємо вам прямо зараз.
Перетелефонувати

Інструкція з використання економічного календаря

1. Встановіть час календаря відповідно до часового поясу вашого місцезнаходження. Після налаштування ваш браузер запам'ятає цю інформацію і згодом, при відвідуванні сайту, його час буде синхронізуватися за заданими параметрами.

Звертаємо вашу увагу: рекомендується періодично перевіряти ці налаштування, щоб упевнитися в їх відповідності.2. У календарі передбачена можливість виділення економічних подій з тимчасового фактору: Ви можете бачити поточну подію, всі розклади публікованих економічних подій на сьогодні, завтра, а так само на весь поточний та наступний тиждень. Це дозволяє систематизувати інформацію, виділяючи найбільш сприятливий час для торговельних операцій.

3. Вся інформація, що публікується у календарі подається комплексно: зазначається країна тієї чи іншої події, його важливість, попереднє значення макроекономічного показника і його прогнозне значення. Натиснувши на будь-яку клітинку в горизонтальній рядку (символ країни, важливість, подія), можна в графічній формі побачити силу впливу новини на ринок в цілому, а так само прочитати звіти аналітиків і ретроспективно побачити динаміку цього економічного показника за кілька звітних періодів. Також можна оцінити розбіжності між прогнозними та фактичними значеннями показника за минулі періоди.4. У календарі передбачений спеціальний фільтр, що дозволяє аналізувати інформацію по окремих категоріях і самостійно вибирати параметри сортування даних. Налаштування фільтру здійснюється активацією і деактивацією обраних пунктів у списку фільтра.