Dakar 2017
Roboforex is an official sponsor
of "Starikovich-Heskes Team"
at the Dakar 2017
Головна / Про компанію / FAQ / «iPadTrader» - як відкрити новий ордер?
Поставити запитання
Не знайшли потрібну вам інформацію? Поставте своє питання і отримаєте відповідь online!
Увійти в чат
Або введіть ваш номер телефону в формі нижче і ми перетелефонуємо вам прямо зараз.
Перетелефонувати

«iPadTrader» - як відкрити новий ордер?

 

Відкрити новий ордер в платформі "iPadTrader" можна в розділах "Ціни" (Rates) або "Вибране" (Favorites). Розміщення нового ордеру здійснюється шляхом вибору відповідного торгового інструменту з вкладок головного меню цих розділів.

При натисканні на обраний інструмент з'явиться вікно нового ордеру. Зверху розташовані дві вкладки - "Ордер негайного / ринкового виконання" (Instant / Market) і "Відкладений ордер" (Pending).

Для ордерів негайного виконання Ви можете вибрати та змінити обсяг (Vol.), встановити рівні StopLoss (S / L) або TakeProfit (T / P) і потім Ви повинні вибрати, купувати чи продавати, натискаючи на відповідні кнопки: "Купити" (Buy ) або "Продати" (Sell). Для ордерів ринкового виконання Ви можете вибрати і змінити обсяг (Vol.) і потім Ви повинні вибрати, купувати чи продавати, натискаючи на відповідні кнопки: "Купити" (Buy) або "Продати" (Sell).

Для відкриття відкладеного ордеру Ви повинні вибрати "Відкладений ордер" (Pending), перед Вами з'явиться вікно з параметрами для відкриття відкладеного ордеру, які необхідно встановити: обсяг (Vol.), StopLoss (S / L) і TakeProfit (T / P). У відкладеному ордері у Вас є можливість встановити ціну, за якою Ви хочете запустити його. Введіть ціну в поле "За Ціною" (At Price) і натисніть на кнопку "Розмістити Ордер" (Place Order).